Державне агентство лісових ресурсів України

derGGG1Державне агентство лісових ресурсів України (Держлісагентство) – центральний орган виконавчої влади України з питань лісового, мисливського господарства, полювання та мисливського собаківництва. Утворене шляхом реорганізації Державного комітету лісового господарства України.

Діяльність Держлісагентства спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра аграрної політики та продовольства України.

http://dklg.kmu.gov.ua

Завантажити таблицю з даними про контролюючий орган «Державне агентство лісових ресурсів України»

Новини

Скорочення кількості та функцій контролюючих органів дозволить збільшити ВВП України на 1,5-2%

15:34, 16.04.2013

Скорочення кількості контролюючих органів та їх функцій спростить ведення бізнесу та дозволить збільшити ВВП України на 1,5-2,0%. Про це заявив заступник Голови Федерації роботодавців України Олексій Мірошниченко під час презентації Національного реєстру контролюючих органів, складеного експертами ФРУ.

Перевіряти підприємства в Україні можуть 70 держорганів

17:58, 11.04.2013

Проводити перевірки підприємств в Україні можуть 70 контролюючих органів. Як повідомив Голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ, таку кількість перевіряючих структур внесено до реєстру контролюючих органів, який створила Федерація роботодавців України. Із загального числа перевіряючих органів 30 структур можуть прийняти рішення про обмеження господарської діяльності підприємств.

Федерація роботодавців України завершила роботу над Національним реєстром контролюючих органів

17:28, 22.03.2013

ЗАПОРІЖЖЯ, 19 березня 2013 року. Федерація роботодавців України завершила роботу над національним реєстром контролюючих органів і представить його найближчим часом. На його підставі Федерація буде ініціювати перед органами влади скорочення кількості перевіряючих органів та перевірок підприємств. Про це повідомив Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ в Запоріжжі під час зустрічі з керівниками та власниками понад 200 великих і середніх підприємств, а також керівництвом Запорізької ОДА.

    Архiв новин →